Поиск

Повідомлення

Дмитрій Колесник

Дмитрій Колесник

З нагоди відзначення Дня захисту дітей  на дітлахів усіх вікових категорій в обласному центрі очікує цікава і різноманітна святкова програма.
Кропивницький – обласний центр поки що Кіровоградської області. Тихе, ошатне українське місто з правильними вулицями й вуличками, з красивими площами, парками, будинками. “Кропивницький об’єднав усіх!”. “Постать Марка Лукича нарешті пошанована належним чином вдячними нащадками!”. Саме такі тези нам, мешканцям “нового міста з новою історією” доводиться чути як тільки заходе мова про перейменувальні баталії 2015 – 2016 років.
Озброєний зловмисник, який вчинив стрілянину в Черкасах, перебуває у лікарні під конвоєм.
З 2 по 22 липня "Креативний ІТ-простір KOWO" проводить в обласному центрі літній табір.
В Світловодську працівники поліції встановили особу злодійки, яка промишляла крадіжками мобільних телефонів.
Ленінський районний суд в обласному центрі відмовив Анатолію Перевознику у задоволенні позову із вимогою стягнення з виконавчого комітету міської ради компенсації у розмірі майже 95 тис грн.
На території Кіровоградщини тривають заходи, спрямовані на профілактику та зниження аварійності за участю пасажирського транспорту, які проводять працівники поліції області та управління патрульної поліції.
Вчора, 24 травня, у міській раді відбулося перше засідання конкурсної комісії на здобуття міської журналістської премії імені Віталія Ципіна під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.
Сьогодні, 25-го травня, в обласному центрі у зв'язку із виконанням робіт по ремонту та технічному обслуговуванню ліній електропередач відбудеться тимчасове відключення електроенергії.
В Олександрії активно реалізується програма «Безпечне місто», спрямована на підвищення рівня безпеки жителів.
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 337

Фото тижня