Поиск

Повідомлення

Дмитрій Колесник

Дмитрій Колесник

Правоохоронці  Кіровоградщини припинили ще одну спробу відновити діяльність в області підпільних розважальних закладів. Наразі нелегальний гральний заклад викрито в Олександрії.
У Кіровоградській області 5036 учнів візьмуть участь у пробному ЗНО. Тестування з української мови заплановане на 15 червня, з інших предметів – 17 червня.
Вчора, 28 травня, відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.
Результати проведених 460 ПЛР-тестувань за минулу добу підтвердили ще шість випадків захворювання на коронавірус у Кіровоградській області.
П’ять журналістів з обласного центру претендують на звання лауреата премії імені Віталія Ципіна.
Минулої доби в лабцентрі протестували 393 мешканців Кіровоградщини. Позитивні результати ПЛР-досліджень на коронавірус виявили в семи хворих.
Окремі категорії мешканців обласного центру звільнені від необхідності сплачувати  вартість адмінпослуг при їх отриманні. 
Міська рада підтримала ініціативу створення на базі Центральної міської лікарні на Фортечних Валах сучасного відділення легеневої терапії.
Обласний лабораторний центр збільшив потужності проведення ПЛР-тестувань на визначення коронавірусної інфекції. Максимально за добу фахівці зможуть обстежити до пів тисячі осіб. Раніше ця цифра сягала 225 людей.
Сьогодні, 26 травня, в обласному центрі провели в останню путь Почесного громадянина міста Кривенка Віталія Єфремовича.
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 706

Місто очима Андрія Ліпатова