Поиск

Повідомлення

Дмитрій Колесник

Дмитрій Колесник

Семеро колишніх партизанів і підпільників Другої світової війни отримали грошову допомогу від міської влади з нагоди відзначення Дня партизанської слави в обласному центрі.
В обласному центрі примусово демонтують самовільно встановлені МАФів.
У жителя Олександрії поліція вилучила наркотичні засоби та зброю.
Начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко на засіданні Бюджетного комітету захистив проект ремонту дороги Т-12-12 Новомиргород-Велика Виска. Реконструкція проводиться на ділянці км  16+200-км 20+200, і потребує майже 987,8  тис.грн. для завершення робіт.
З 24 вересня у Кіровоградському обласному госпіталі для ветеранів війни стартує Тиждень тестування на ВІЛ за ініціативи та сприяння Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
Сьогодні, 20 вересня, на території школи №8 в обласному центрі відкрили новозбудоване фітнес – екомістечко. Його реалізували за кошти громадського бюджету.
В обласному центрі щонайменше двічі патрульним довелось наздоганяти нетверезих водіїв цього тижня.
Сьогодні, 21-го вересня, в обласному центрі у зв'язку із виконанням робіт по ремонту та технічному обслуговуванню ліній електропередач відбудеться тимчасове відключення електроенергії.
Сьогодні, 20 вересня під час прес- конференція директор Художнього салону повідомив про те, що обласній Спілці художників нададуть приміщення у майбутньому Центрі надання адміністративних послуг.
Додаткові кошти будуть спрямовані на здійснення ремонту автошляхів у межах населених пунктів.
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 419

Фото тижня