Поиск

Вівторок, 09 січня 2018 16:02

Головне за тиждень: «Кіровоградгаз» знову погрожує припинити газопостачання, на Кіровоградщині жінка сховала двох новонарождених дітей у морозильній камері, в обласному центрі знесли МАФ «Єpмoлинських нaпівфaбpикaтів»

«Кіровоградгаз» вкотре погрожує припинити газопостачання «Кіровоградтеплу»; На Кіровоградщині жінка сховала двох новонарождених дітей у морозильній камері; Обласний краєзнавчий музей частково переїде до колишньої будівлі Нацбанку; В обласному центрі знесли МАФ «Єpмoлинських нaпівфaбpикaтів»; На Кіровоградщині горів газопровід

«Кіровоградгаз» вкотре погрожує припинити газопостачання «Кіровоградтеплу»

ВАТ «Кіровоградгаз» надіслало лист на адресу директора ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» з попередженням щодо можливого примусового припинення (обмеження) газопостачання з 10 години 15 січня шляхом відключення від газових мереж газоспоживаючого обладнання у випадку, якщо не будуть вжиті певні заходи.

Про це йдеться на сайті ВАТ «Кіровоградгаз».

Зокрема, у листі зазначається, що станом на 29 грудня 2017 року ПАТ «Укртрансгаз» не підтвердило номінації (планові обсяги) природного газу на першу-третю декади грудня 2017 року та на першу декаду січня 2018 р. для  ДП «Кіровоградтепло». У такій ситуації  відбір газу класифікується як несанкціоноване споживання і констатується порушення Кодексу газорозподільних систем природного газу.

Разом з тим НАК «Нафтогаз України» повідомила, що не здійснювала постачання природного газу для потреб ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» в жовтні та листопаді 2017 року. Компенсація неврегульованого балансу природного газу у такому випадку стягується з ВАТ «Кіровоградгаз». У жовтні минулого року вона склала 13 834 511,14 грн., у листопаді -  82 546 896,42 грн.

Для виключення процедури балансування на обсяги неврегульованого небалансу природного газу ВАТ «Кіровоградгаз» вимагає від ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» терміново вирішити питання з постачальником щодо виділення планових обсягів на грудень 2017 року.

Голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий звернувся до міського голови Андрія Райковича та голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка з проханням вплинути на керівництво підприємства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», аби своєчасно врегулювати питання виділення та підтвердження номінацій (планових обсягів) на грудень 2017 р. та на січень 2018 року.

На Кіровоградщині жінка сховала двох новонарождених дітей у морозильній камері

30 грудня мешканка Олександрії народила двох малюків, після чого сховала їх у морозильній камері свого холодильника.

За словами жінки, малята народилися мертвими, йдеться у сюжеті "ТСН".

Ранком того дня, з ускладненнями, характерними для пологів мати цих дітей потрапила до лікарні, але пояснити медикам, куди зникла новонароджена дитина, не змогла. Відтак лікарі звернулися в поліцію. Тіла дітей згодом знайшли під час обшуку. Сама ж жінка сказала, що вони народилися мертвими.

Відомо, що жінка багатодітна матір та має трьох доньок. Ні діти, а ні чоловік ніби-то не помічали вагітності жінки. Сусіди характеризують родину, як цілком благонадійну. 

Як повідомила "Моя Олександрія", експертиза поки не визначила, живими чи мертвими народились немовлята.

В обласному центрі знесли МАФ «Єpмoлинських нaпівфaбpикaтів»

В обласному центрі неподалік 5-ї поліклініки демонтували незаконно встановлений МАФ.

Про це повідомив очільник спеціспекції міської ради обласного центру Андрій Максюта на своїй сторінці у Фейсбук.

На Кіровоградщині горів газопровід

4 грудня, в селі Гайове Олександрівського району на території Управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» виникла пожежа.

Про це повідомив очільник УДСНС у Кіровогрaдській облaсті Віталій Миронюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Пожежа трапилась внаслідок викиду оливи з маслобака газоперекачуючого агрегату.

 

Прочитано: 3280 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова