Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 09 червня 2017 13:06

Знам’янська міська лікарня економить втричі більше за Кіровоградські медзаклади завдяки «ProZorro»

За п’ять місяців нинішнього року Знам’янська міська лікарня ім. А. Лисенка у системі публічних закупівель «ProZorro» заощадила 9%, тоді як економія закладів охорони здоров’я обласного центру – 3%.

Про це інформують аналітики КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

За 2017 рік Знам’янська міська лікарня ім. А. Лисенка оголосила 124 процедури, з яких 80 - було завершено. Майже третина від усіх закупівель – це закупівлі медичних препаратів, виробів і обладнання. У той час, як деякі лікарні через «ProZorro» взагалі не купують медичні вироби. 

«Із 80 завершених процедур, 75 – це допорогові закупівлі, які дозволили закладу суттєво підвищити відсоток економії. Адже 75% загальної економії закладу (89 239 грн.) відбулись на допорогах. Саме активна діяльність цього закладу на допорогових закупівлях доводить нашу гіпотезу про те, що це шлях до збільшення економії, який відкриває можливості для закладу витратити заощаджені кошти на недофінансовані потреби. Закликаємо інші заклади охорони здоров’я брати приклад та більш активно використовувати допорогові закупівлі», - відзначає аналітик Аліна Логінова.

Загалом закупівлі у системі «ProZorro» Знам’янською міської лікарнею ім. А. Лисенка були здійснені на 1 221 207 гривень. Відтак, економія становить майже 120 тисяч гривень.

 

Прочитано: 305 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C