Поиск

Повідомлення

Середа, 25 січня 2017 16:12

Педагогам Кіровограда першими в Україні підвищили заробітну плату

Кіровоградська міськрада першою в Україні забезпечила одночасне підвищення заробітної плати усім педагогічним працівникам.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської міськади, цього року у обласному центрі розпочинеться реалізація проектів з утеплення шкіл і дитсадків.

Сьогодні, 25 січня, міський голова Андрій Райкович під час зустрічі з головами квартальних комітетів зазначив, що іще одна важлива програма – освітлення територій навколо шкіл і дитсадків.

- Ми найбільший ресурс міського бюджету і в минулому і в поточному році віддаємо школам і дитсадкам. – зауважив Андрій Райкович - Я вам більше скажу, що держава в нинішньому році фінансування до вересня всіх необхідних виплат працівникам освітніх закладів переклала на місцеві бюджети. До речі, наше місто практично першим в Україні за рішенням сесії міської ради додатково 30 мільйонів гривень передбачив на одночасне підвищення заробітних плат усім педпрацівникам, у тому числі і в дошкідльних закладах, і в позашкільній освіті і в ПТУ. Жоден навчальний не обійшли увагою: передбачені капітальні і поточні ремонти, комп’ютерні класи, ремонти харчоблоків.

Питання харчування школярів Андрій Райкович тримає на постійному контролі. - Хочу зауважити, що для мене харчування дітей – це принципове питання. Де б я не був у школі чи дитсадку, я йду на харчоблок і особисто перевіряю якість приготування їжі і умови годування дітей. Це – надзвичайно важливо. – запевнив міський голова. – І я продовжу контролювати якість страв у школах міста.

Прочитано: 373 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C