Поиск

Четвер, 26 січня 2017 14:58

Новий спосіб нарахування плати за вивезення сміття планують запровадити у Кіровограді

Люди не поділили між собою сусідські межу, їх не влаштовують тарифи на комунальні послуги - такими були основні питання у жителів міста, які прийшли сьогодні, 26 січня, поспілкуватися з міським головою, під час чергового прийому громадян з особистих питань.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської міськради.

Одна із мешканок міста поскаржилася на роботу ЖЕО №3. Говорить, що доріжки посипають неякісно, невчасно прибирають. А кілька місяців тому підняли ще й вартість квартплати. Жінка в квартирі мешкає одна та обурюється, що платить за вивезення сміття таку ж вартість, як і сім’ї, де є по 4 – 5 людей. 

У свою чергу, начальник управління ЖКГ Віктор Кухаренко повідомив, що за кілька місяців ЖЕО та компанія, що вивозить сміття планують запровадити новий спосіб нарахування коштів. Вартість послуги розраховуватиметься не на базі площі квартири, а виходячи із кількості членів родини, що проживають в квартирі.

Прийом міського голови тривав понад годину. За результатами розгляду заяв громадян, Андрій Райкович надав доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської ради. Усі порушені питання взяті на контроль

Прочитано: 541 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова