Поиск

Повідомлення

Середа, 29 листопада 2017 08:10

У Кіровограді стартував муніципальний інвестфорум "TIME to INVEST"

Вчора, 28 листопада, в обласному центрі  стартувала галузева сесія “Марафон можливостей для бізнесу” третього муніципального інвестиційного форуму “TIME to INVEST” .

Про це йдеться на сайті міськради обласного центру.

Організатором Форуму виступає міська рада обласного центру у співпраці із обласним відділенням Українського союзу промисловців та підприємців та Громадським об’єднанням «Спілка підприємців Кіровоградської області».

Учасників форуму, яких гостинно прийняв ПАТ «НВП «Радій»,  привітали з початком роботи секретар міської ради Андрiй Табалов, заступник міського голови Олександр Грабенко, заступник Кiровоградської ОДА Сергiй Коваленко, голова  обласного відділення Українського союзу промисловців та підприємців Євген Бахмач і голова Громадського об’єднання  «Спілка підприємців Кіровоградської області» Павло Штутман. 

- Міська рада добре розуміє роль середнього бізнесу у розвитку обласного центру, - підкреслив у вступному слові Олександр Грабенко. – В обласному центрі зареєстровані 25 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності. З яких половина – фізичні особи-підприємці. Це потужний каталізатор соціально-економічного розвитку міста. Тож створення комфортного бізнес-середовища є одним із головних завдань міської влади.

Андрій Табалов відзначив, що проведення інвестиційних форумів стає доброю традицією в обласному центрі і побажав, щоб вона не переривалася, а коло їх учасників лише ширшало.

- Міська влада чітко усвідомлює  власну відповідальність перед малим, середнім і великим бізнесом, - сказав у своєму вітанні Андрій Табалов. – Це базис, основа,  яка має динамічно розвиватися. Необхідно, щоб мешканці міста мали можливість знайти у місті роботу з гідною оплатою, щоб люди не виїжджали у пошуках заробітків за кордон чи в інші регіони, а сприяли розвитку рідного міста.

Форум має на меті зібрати разом представників місцевих та державних органів влади, неурядових організацій та бізнес-асоціацій, представників малого та середнього бізнесу, національних та міжнародних фінансових експертів, молодь та ЗМІ для обговорення актуальних питань в сфері підприємництва, а також презентувати найкращі фінансові можливості для започаткування та розвитку бізнесу.

Під час Форуму передбачається проведення:

  • - дискусійної платформи : «Роль підприємництва у розвитку територій»;
  • - практичної платформи: «Інструменти фінансової та технічної підтримки малого та середнього бізнесу».

У Форумі беруть участь представники міжнародних фінансових організацій та фондів, інвестиційних компаній, банківських установ, громадських організацій підприємців та бізнесових кіл.

Прочитано: 394 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C