Поиск

Повідомлення

Середа, 29 листопада 2017 16:07

Від початку року ОСББ Кіровоградщини взяли «теплих» кредитів на суму 1,5 млн. грн.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації під час тренінгу на тему «Розробка енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках», у якому взяли участь керівники об'єднаннь співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) обласного центру.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Сергій Коваленко відзначив, що сьогодні ОСББ – це реальна можливість зробити багатоквартирні будинки енергоефективними та комфортними для проживання. Зрозуміло, що розв’язати усі проблеми багатоповерхівок за короткий час не вдасться, адже вони накопичувалися протягом багатьох десятиліть.

- Сьогодні реалізуються першочергові заходи з модернізації внутрішньобудинкових комунікацій, систем теплопостачання, водопостачання, зовнішнього утеплення будинків, - підкреслив він.

Посадовець відзначив, що важливу роль у цьому процесі відіграє державна підтримка ОСББ – з кожним роком все більшої популярності набуває урядова програма «теплих» кредитів. За неповних 11 місяців поточного року об'єднання співвласників багатоквартирних будинків області взяли «теплих» кредитів на суму більше 1,5 млн. грн. Це вдвічі більше, ніж у минулому році.

«Нинішнього року в обласному бюджеті закладено 1 млн. грн. на співфінансування 30% «теплих» кредитів для ОСББ. Не всі скористались такою можливістю - на сьогодні використано менше половини від цієї суми», – зазначив Сергій Коваленко.

Посадовець закликав керівників об'єднань активніше використовувати ресурс, що надає їм держава, та повідомив, що на наступний рік в обласному бюджеті також планується закласти не менше 1 млн. грн. на «теплі» кредити.

 

Прочитано: 290 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C