Поиск

Повідомлення

Понеділок, 19 лютого 2018 17:18

Заступник міністра освіти провів зустріч з роботодавцями Кіровоградщини (ФОТО)

Зуступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич провів робочу нараду з роботодавцями Кіровоградської області сьогодні, 19 лютого. Зустріч пройшла на підприємстві ПАТ «Ельворті» («Червона Зірка»).

Про це повідомляє кореспондент ElisavetUA.

Основною темою наради стало впровадження «дуальної освіти» та вивчення досвіду ПАТ «Ельворті», яке вже працює із навчальними закладами по цій формі навчання.

"Реорганізація всіх провідних економік світу починалася з освіти. Університети повинні стати на службу суспільству. Все починається з підготовки фахівців, реформаторів, які прийдуть і будуть «витягувати» економіку. Так було в Туреччині, Польщі, Сінгапурі, Південній Кореї та інших країнах, які проводили у себе успішні реформи в останні десятиліття," - підкреслив під час наради голова Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців Павло Штутман.

Крім того, піднімалось питання корупції в одному із кіровоградських вишів.

Нагадаємо, що на Кіровоградщині з робочим візитом перебуває також Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Довідково. Дуальна освіта - це поєднання роботи і навчання, коли молодого спеціаліста навчальний заклад готує разом з підприємством. Компанія визначає потрібні їй спеціальності й замовляє вишу. Студент поєднує навчання і стажування на підприємстві. При цьому отримує стипендію від підприємства, близьку до заробітної плати. На Кіровоградщині першопрохідцем у впровадженні дуальної освіти, крім ПАТ «Ельворті», є також ПАТ «Гідросила».

Читайте також - У провінційних вишах найбільший рівень корупції, - Лілія Гриневич

 

 

Прочитано: 2244 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C