Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 17 лютого 2017 11:12

Нові тарифи у Кіровограді: 4. 00 гривні для автобусів та 4,50 грн для маршрутних таксі

Вчора, 16 лютого, на позачерговому засіданні виконкому були внесені доопрацьовані проекти рішень, якими пропонувалися такі розміри тарифів: для автобусів у звичайному режимі руху до 4 гривень, а для транспорту у режимі маршрутного таксі – до 4,50 гривень.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської міськради, найбільше нарікань викликала така важлива складова вартості проїщду, як кількість перевезених пасажирів, Громадська рада вже з наступного тижня ініціює проведення моніторингу пасажиропотоків по всіх міських маршрутах.

Ще однією умовою, яка була підтримана членами виконкому, стало підписання додаткових угод з підприємствами – перевізниками щодо створення умов об’єктивного контролю за дотриманням графіків руху. До кінця 2017 року всі траспортні засоби мають бути обладнані GPS-трекерами і підключені до центральної міської диспетчерської системи.

Але і додаткове опрацювання проектів рішень не зняло сьогодні всіх претензій до перевізників від членів виконкому, депутатів міської ради, членів громадських організацій щодо якості обґрунтувань підвищення ціни.

- Ми живемо в реальному світі, - відзначив під час засідання виконкому секретар міської ради Андрій Табалов. – Економічні чинники, які змінюються в нашій країні, впливають на роботу підприємств в усіх галузях, у тому числі і у сфері транспортних пасажирських перевезень. Ми маємо це враховувати, але при цьому пам’ятати, що практика регулювання цін і тарифів нам дісталася із нашого минулого – це радянські методи. Європейська практика - це створення конкурентного середовища і формування вартості послуг у результаті дії ринку.

Міський голова обласного центру Андрій Райкович також визнав, що сьогодні існують реальні проблеми із забезпеченням якості перевезень.

- Маємо визнати, що владі сьогодні складно впливати на ситуацію на ринку пасажирських перевезень, оскільки в місті відсутній автобусний транспорт комунальної власності, який би і створював необхідну здорову конкуренцію - підкреслив Андрій Райкович. - Але ми послідовно і наполегливо працюємо над реалізацією власного плану. Ми повернули у власність міста тролейбусний парк, ми закупили нові тролейбуси, які обслуговують міські маршрути. Переконаний, що завдання забезпечити стабільну роботу громадського транспорту і належну якість перевезень у місті, за що я, як міський голова, несу персональну відповідальність, ми виконаємо.

Після довгого обговорення, члени виконкому підтримали запропоноване рішення та погодили вартість проїзду у розмірі 4. 00 гривні для автобусів у звичайному режимі руху та 4,50 гривні – для маршрутних таксі.

Нові тарифи вступлять у дію не раніше наступного тижня, повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун. Потрібен час, щоб підготувати і укласти додаткові угоди з перевізниками щодо встановлення GPS-трекерів.

 

Прочитано: 254 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C