Поиск

Повідомлення

Середа, 06 червня 2018 10:04

В обласному центрі депутати долучились до збору коштів на барельєф єлисаветградській меценатці

Вчора, 5 червня, від імені жіночої спільноти обласного центру у міськраді виступила активістка "Асоціації жінок України "ДІЯ" Юлія Шкурупій.

Активістка звернулась до місцевих депутатів із закликом матеріально підтримати встановлення пам'ятної дошки єлисаветградській меценатці та благодійниці Ганні Дмитрян.

Ми вже отримали рішення виконкому, затвердили ескіз та текст барельєфу. Мета нашої акції – відновити меценацтво, відновити культуру благодійцтва. Дуже хочеться, щоб приклад Ганни Дмитрян став прикладом для багатьох жінок і чоловіків нашого міста. Щоб цей проект об’єднав нашу громаду, бо зараз громадськість частіше об’єднується проти когось або проти чогось. Цим проектом ми хочемо об’єднати наших містян.

Ми звертаємось до наших обранців із закликом долучитись до цієї гарної акції. Ми запланували відкриття цього барельєфу на 9 липня цього року – це той день, коли була покладена перша цеглина лікарні св. Анни, яку заснувала за свої гроші Ганна Дмитрян, - наголосила Юлія. 

В цей час сесійною залою міськради пройшлась зі скринькою у руках її колега, зібравши певну суму грошей на майбутню пам'ятну дошку.

Кожна людина, яка взяла участь у цьому проекті, долучилась до будування історії нашого міста. Запрошуємо усіх на відкриття пам'ятного барельєфу, - підсумувала активістка.

Відкриття дошки заплановане 9-го липня о 10.00 на території лікарні св. Анни, що знаходиться на вулиці Ганни Дмитрян, 1.

Зробити свій внесок в історію міста може кожний бажаючий:

  • готівкою в благодійну скриньку у Кіровоградському обласному художньому музеї за адресою: вул. Велика Перспективна, 60;
  • безготівково на карту Приватбанку 5168 7573 5066 3706 Суліма Ольга Вікторівна

Контактний номер телефону: 066 512 59 44.

 

Ілюстрація - www.facebook.com.

Прочитано: 341 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C