Поиск

Повідомлення

Понеділок, 06 березня 2017 08:48

“Укроборонпром” долучить до програми імпортозаміщення підприємства Кіровоградщини (ФОТО)

Держконцерн “Укроборонпром” долучить до програми імпортозаміщення та виконання державного оборонного замовлення підприємства Кіровоградської області .

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА, відповідний Меморандум про співпрацю підписали голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко та заступник генерального директора Концерну Володимир Коробов.

Меморандум передбачає залучення наукового потенціалу Кіровоградщини до виконання дослідних та конструкторських робіт за державним оборонним замовленням, опрацювання питань щодо налагодження на підприємствах області випуску продукції військового, цивільного та подвійного призначення з метою імпортозаміщення.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко подякував керівництву "Укроборонпрому" за те, що відгукнулися на пропозицію щодо поглиблення співпраці з промисловими підприємствами Кіровоградщини.

Очільник області відзначив, що на Кіровоградщині є підприємства з висококваліфікованими фахівцями та технологіями, які здатні вирішувати питання імпортозаміщення продукції оборонного призначення. Серед таких Сергій Кузьменко виокремив підприємство "Радій", яке вже постачає комплектуючі до військової техніки. – Це високотехнологічне підприємство, продукція якого використовується на ядерних об’єктах та об’єктах підвищеної небезпеки, - підкреслив очільник області.

- Кіровоградщина є не лише аграрним регіоном, ми область з розвиненим машинобудуванням. Цю галузь гідно представляють зводи "Гідросила" та "Ельворті", які виготовляють сільгосптехніку, а також комплектуючі, що можуть застосовуватись у різних сферах, - підкреслив Сергій Кузьменко. – У нас є олександрійські підприємства з багаторічним досвідом у виготовленні електронної продукції. Приємно, що на Кіровоградщині діють підприємства, які не лише переробляють сировину, а можуть строювати інтелектуальну високорентабельну продукцію.

Голова облдержадміністрації висловив переконання, що Меморандум сприятиме налагодженню плідної співпраці між підприємствами та буде ще одним кроком до сталого економічного та соціального розвитку регіону, а також сприятиме підвищенню рівня обороноздатності країни.

- Впевнений, що сьогоднішня зустріч дасть поштовх до того, щоб потужності і можливості Кіровоградщини були ефективно використані для спільної справи – на розвиток і оборону нашої держави, - зауважив Сергій Кузьменко.

Під час візиту заступник головного директора “Укроборонпром” та керівництво області ознайомились з діяльністю ПАТ "Радій", з яким вже співпрацюють підприємства-учасники Концерну, а також обговорили перспективи співпраці з керівниками провідних промислових підприємств області.

Прочитано: 352 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C