Поиск

Повідомлення

Понеділок, 06 березня 2017 09:58

Підприємства Кіровоградщини роблять значний внесок у підвищення обороноздатності України (ФОТО)

На цьому наголосив заступник генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Володимир Коробов.

Як йдеться на сайті Кіровоградської ОДА, Кіровоградщина стала 21 областю, з якою «Укроборонпром» підписав Меморандум про співробітництво.

– Для оборонного концерну співпраця з підприємствами області означає вагомий внесок у підвищення обороноздатності українського війська. Важливу складову сьогодні відіграє імпортозаміщення – за останні два роки вдалося замінити близько 3,5 тис. вузлів та агрегатів на вітчизняній військовій техніці, – відзначив Володимир Коробов.

За його словами, якщо у 2014 році 50% комплектуючих для українських бронемашин були російського виробництва, то у 2016 році їх повністю замінили вітчизняними агрегатами, у тому числі виготовленими підприємствами Кіровоградської області. Вагомий внесок у розвиток сучасної української військової техніки зробило ПАТ "НВП «Радій», де виробляються важливі агрегати для вітчизняних бронемашин «Дозор», БТР-3 та БТР-4.

Посадовець повідомив, що співпрацю налагоджено не лише з «Радієм», а з низкою підприємств області. Загалом, за словами Володимира Коробова, очікується що до кінця року на Кіровоградщині буде вироблено продукції військового призначення на суму більше ніж 30 млн. грн.

Прочитано: 282 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C