Поиск

Повідомлення

Понеділок, 13 березня 2017 17:19

В оновленому бюджеті передбачено кошти на реалізацію низки важливих проектів, - Сергій Кузьменко (ФОТО)

Голова облдержадміністрації під час апаратної наради акцентував увагу на фінансових можливостях обласного бюджету - 2017.

Зміни до нього були підтримані минулої п’ятниці депутатами обласної ради, йдеться на сайті ОДА.

- Зміни до обласного бюджету, які ми прийняли, визначають пріоритети, над якими нам разом з депутатами працювати упродовж року, - зазначив Сергій Кузьменко. Він подякував депутатському корпусу за підтримку пропонованих змін до основного фінансового документу області. – Сподіваюсь, що ми і надалі співпрацюватимемо у такому ж форматі і швидко прийматимемо рішення на користь громади Кіровоградщини, - сказав голова ОДА.

За словами Сергія Кузьменка, окрім підвищення рівня заробітної плати освітянам, у оновленому бюджеті передбачено також фінансові ресурси на виготовлення проектно-кошторисної документації для реалізації низки важливих проектів у спорті, охороні здоров'я, освіті та ін. галузях. Передбачено також кошти на завершення проектів, розпочатих минулого року.

- Маємо завершити реалізацію проекту з будівництва гуртожитку для переселенців "Побудуємо майбутнє разом" у Новгородці, реконструкцію обласної дитячої лікарні, ремонт окремих корпусів обласної лікарні, - підкреслив Сергій Кузьменко. – Заплановано також проведення ремонту в низці спортивних закладів.

Фінансову підтримку з обласного бюджету отримають кардіоцентр та обласний онкодиспансер, зокрема для підвищення якості хірургічних послуг. Що стосується останнього, на переконання Сергія Кузьменка, хірургічне відділення онкодиспансеру давно потребує якісних змін. – Ми зробили перший крок – передбачили кошти для того, щоб розпочати такі зміни. Будемо сподіватися, що ресурси, що маємо отримати з ДФРР та державного фонду соціально-економічного розвитку дадуть можливість реалізувати цей амбіційний проект, - підкреслив очільник області.

Серед інших важливих напрямків, на які в бюджеті виділено кошти, голова ОДА виокремив – будівництво доріг.

Прочитано: 241 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C