Поиск

Повідомлення

Четвер, 13 вересня 2018 17:02

Європейський банк готовий прокредитувати екологічний транспорт в обласному центрі

Сьогодні, 13 вересня, міський голова Кіровограда Андрій Райкович, директор КП "Електротранс" Олександром Луценко, з однієї сторони, та директор відділу муніципальної та екологічної інфраструктури Європейського банку реконструкції і розвитку Сюзан Гоеранссон, яка прибула із Лондона, з другої сторони, в центральному офісі ЄБРР в Києві, підписали угоду про підготовку кредитного фінансування проекту для нашого міста у сфері екологічного транспорту.

Про це йдеться на сайті міськради.

Концептуально, реалізація проекту полягає в модернізації тягових підстанцій, оновленні контактної мережі (тягові підстанції і мережі були побудовані в 70-х роках) та у придбанні сучасних тролейбусів з автономним ходом.

- Реалізація цього проекту дозволить завершити реформування системи пасажироперевезень у місті, яке перебуває наразі в активній фазі, - відзначив Андрій Райкович. – Втілення в життя такого проекту дасть можливість містянам зручно, якісно і недорого дістатися будь якої точки нашого міста.

Активна робота з консультантами ЄБРР та розробка всієї необхідної документації для організації кредитування необхідного для міста проекту триватимуть і надалі. Одночасно, Андрій Паливода звернув увагу на той факт, що разом із кредитними коштами, угода передбачає надання місту і грантових коштів від європейського співтовариства.

 

Нагадаємо: в обласному центрі планують випустити  на маршрути тролейбуси з автономним ходом.

кредитування

Прочитано: 63 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Фото тижня

Погода

Sunny

29°C

Кіровоград

Sunny

Humidity: 22%

Wind: 0.00 km/h

  • 21 Sep 2018

    Sunny 30°C 11°C

  • 22 Sep 2018

    Mostly Sunny 29°C 12°C