Поиск

Повідомлення

Понеділок, 27 березня 2017 16:09

Кіровоградське провідне підприємство запустить нове виробництво (ФОТО)

Провідне підприємство по переробці соняшникового насіння ТОВ "Градолія", яке спеціалізується на виробництві нерафінованої олії та жирів у жовтні цього року запустить нове виробництво з глибокої переробки і фасування соняшникової олії.

Про це стало відомо під час робочого візиту на підприємство голови Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців Павла Штутмана, йдеться на сайті об'єднання.

Як повідомив директор "Градолії" Володимир Умрихін, завдяки запуску нових потужностей заводу буде додатково створено 100 робочих місць, до існуючих 180-ти.

«Будівництво нових цехів дає можливість збільшити глибину переробки продукції. Якщо зараз соняшникова олія експортується просто у вигляді сировини, то після її буде розфасовано (бутильовано) і вона буде надходити вже в готовому вигляді на столи споживачів в інші країни з поміткою «Made in Ukraine», - підкреслив під час візиту глава КОООР Павло Штутман.

У свою чергу Володимир Умрихін додав, що українська соняшникова олія користується в світі великим попитом:

«У нас хороші землі, у нас фермери дотримуються культури землеробства. Наша олія проходить всі тести на безпеку. Вона відповідає всім світовим стандартам і користується попитом в Азії, Європі, на Близькому Сході, Індії та ін.»

 

Прочитано: 625 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C