Поиск

Повідомлення

Вівторок, 19 лютого 2019 09:00

Субсидію на Кіровоградщині із березня почнуть виплачувати готівкою

6 лютого 2019 року Урядом прийнято постанову №62, відповідно до якої запроваджується нова модель монетизації субсидії. З березня цього року кошти призначеної субсидії на житлово-комунальні послуги будуть виплачуватися безпосередньо її одержувачам.

Про це повідомив на щопонеділковій апаратній нараді голови облдержадміністрації директор профільного департаменту Кіровоградської ОДА Олександр Догаров.

"Усі, кому призначено субсидію з жовтня 2018 року, отримають у березні готівку для оплати житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року. А у квітні – кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за послуги спожиті у квітні", – наголосив посадовець.

Кошти субсидії пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд України одночасно з пенсією згідно з планом-графіком виплати. Олександр Догаров зазначив, що пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через банки, зможуть зняти свою субсидію у банкоматі, а тим, хто отримує пенсію на пошті, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Отримувачам субсидії, які не є пенсіонерами, кошти будуть перераховані грошовим переказом через державний Ощадбанк. Цій категорії для отримання переказу необхідно буде звернутися на найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії в подальшому. 

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійдуть кошти субсидії для оплати за житлово-комунальні послуги.

Директор департаменту соцзахисту населення ОДА зауважив, що виплата субсидії у грошовій та готівковій формі буде здійснюватися за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики.

"Отже ті домогосподарства, яким призначено субсидію з жовтня 2018 року, починаючи з березня отримають "живі" кошти та повинні самостійно заплатити за послуги", - підкреслив посадовець.

Прочитано: 401 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C