Поиск

Повідомлення

Вівторок, 19 лютого 2019 16:37

Цьогоріч на будівельні роботи в обласному центрі витратять близько 122 млн грн

Сьогодні, 19 лютого, тримали звіт  заступник міського голови Олександр Мосін та підпорядковані йому за розподілом функціональних обов’язків керівники виконавчих органів міської ради.

Про це повідомили у прес-службі міськради.

- Сьогодні ви отримаєте від керівників виконавчих органів міської ради детальну інформацію про реалізацію галузевих програм в обласному центрі.  Зважаючи, що міський бюджет формується за програмно – цільовим методом, важливе значення має ефективність використання бюджетних коштів  на виконання всіх заходів міських програм, - відзначив Олександр Мосін. – Ресурс бюджету, на жаль є не достатнім для швидкої  реалізації всього, що потрібно зробити сьогодні у містіу всіх сферах складного міського господарства. Тому першочергова увага приділяється виконанню робіт на стратегічних об’єктах в обласному центрі.

Серед таких об’єктів на 2019 рік Олександр Мосін назвав завершення реконструкції арки шляхопроводу по вулиці Ельворті, створення новітнього Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» з належним благоустроєм прилеглої території,  початок оновлення набережної зони річки Інгул  від вулиці Михайлівської до вулиці Київської. Загалом у 2019 році планується використати близько 122 мільйонів гривень на виконання будівельних і ремонтних робіт на 71 об’єкті в обласному центрі.

- Масштабні  завдання поставлені  на поточний рік і в галузі  містобудування та архітектури, – звернув увагу заступник міського голови. –  Ми запустили  міський Геопортал. Тепер на офіційному сайті міської ради кожен громадянин може в деталях віднайти будь-яку територію міста. Плануємо оновити Генеральний план міста, який був розроблений ще у 2001 році і не відповідає сьогоднішнім реаліям і напрямкам розвитку територій міста. На черзі визначення реальних меж обласного центру, завершення розробки комплексних схем розміщення тимчасових споруд та  рекламних засобів у місті.

Значно удосконалиться у міській раді і  алгоритм вирішення питань землевпорядкування, запевнив Олександр Мосін. На профільну депутатську комісію і в сесійну залу готуватиметься  безкоштовний для громадян, але фахово підготовлений пакет документів і депутати зможуть дати  професійну оцінку проекту та вирішити -  голосувати «за», чи відмовити заявнику.

Прочитано: 144 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C