Поиск

Повідомлення

Четвер, 04 квітня 2019 16:03

Цьогоріч держава виділила майже мільйон гривень на професійну адаптацію АТОвців

Цього року держава виділила майже мільйон гривень на професійну адаптацію учасників АТО.

Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Одним з найголовніших питань для учасників АТО, які повертаються до цивільного життя, залишається їх зайнятість. Тому, Урядом було запроваджено безкоштовну професійну адаптацію учасників АТО. На цьому на апаратній нараді наголосив заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Юхименко.

За його словами, зазначена програма користується великим попитом серед бійців, адже дає їм можливість прискорити процес адаптації на ринку праці.

«У період з 2015 року по 2018 рік в області професію водія здобули 751 учасник АТО. На це з державного бюджету було виділено майже 4 мільйони гривень», - повідомив Віталій Юхименко.

У поточному році на професійну адаптацію АТОвців передбачені видатки у сумі 946 тис.грн., що дасть можливість охопити навчанням іще 131 захисника.

Віталій Юхименко підкреслив, що поряд з державною програмою в області реалізується міжнародний проект «Україна-Норвегія». З 2014 року на базі Льотної академії Національного авіаційного університету військовослужбовці, члени їх сімей мають можливість адаптуватися до умов цивільного життя, перекваліфікуватися та отримати нову освіту. Так з 2014 року навчання в рамках проекту пройшли 240 осіб за спеціальностями Основи підприємницької діяльності, ІТ-технології та безпеки бізнесу. У 2019 році 30 слухачів розпочали вивчати «Нові технології підприємницької діяльності».

Прочитано: 405 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C