Поиск

Повідомлення

Четвер, 20 лютого 2020 08:29

Поряд із Кіровоградом збудують біоетаноловий завод?

Нідерландський інвестор компанія Black Swan Holding LTD (Нідерланди) побудує на Кіровоградщині біоетаноловий завод. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Як ідеться у повідомленні, відповідний меморандум про співпрацю підписали голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь і керівник компанії Black Swan Holding LTD Ір Роланд Піпер.

Згідно з документом, ОДА в межах повноважень регулюватиме питання, пов'язані з будівництвом заводу із виробництва біоетанолу в Кіровоградській області, і надаватиме консультативну допомогу для успішної реалізації проекту. Зі свого боку компанія Black Swan Holding LTD буде займатися вирощуванням кукурудзи та запуском виробничих потужностей з її переробки на біоетанол.

 

Переконаний, що підписання меморандуму з нідерландськими партнерами дозволить найближчим часом залучити інвестиції в регіон і сприятиме наповненню бюджету всіх рівнів. І найважливіше, це створить передумови для вертикально інтегрованого аграрного бізнесу, який включає в себе вирощування продукту та його кінцеву переробку, що призведе до збільшення доданої вартості на кожному етапі діяльності, – розповів Андрій Балонь.

 

Джерело - https://agropolit.com  

Прочитано: 322 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C