Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Четвер, 26 березня 2020 08:51

На Кіровоградщині моніторитимуть вартість товарів і продуктів першої необхідності

Кабінет міністрів України ініціював тижневий моніторинг цін на товари й продукти першої необхідності. Відповідний аналіз має провести кожна область. Це допоможе врегулювати цінову політику на державному рівні.

Про це повідомив очільник Кіровоградської ОДА Андрій Балонь.

«Щойно завершилась чергова селекторна нарада з Президентом України Володимиром Зеленським і Прем’єр-міністром України Денисем Шмигалем. Розглянули ряд актуальних питань, що дозволить випрацювати єдину практику боротьби з коронавірусом у всіх регіонах і вдосконалити механізми для мінімізації ризиків масового інфікування українців», – зазначив Андрій Балонь.

Серед обговорених сьогодні тем ключовою є врегулювання цінової політики. Як відзначив Денис Шмигаль, після проведення моніторингу Уряд почне вживати відповідні заходи й застосовувати механізми Антимонопольного комітету України.

«Також одним із проблемних питань в умовах карантину є робота продуктових ринків. За умови їх відповідності санітарним нормам вони працюватимуть у тих локаціях, де немає альтернативи продуктовим магазинам. А ось оптова торгівля харчовими продуктами, продаж насіння і садивного матеріалу, пестицидів, агрохімікатів і кормів для тварин, а також робота ветеринарних аптек не забороняється», – пояснив Андрій Балонь.

Ще одне питання – можливе недотримання громадянами, які повернулися з-за кордону, режиму самоізоляції.

Як зазначив Денис Шмигаль, до введення в Україні надзвичайного стану Уряд не може запроваджувати епідеміологічний контроль і відслідковувати трафік громадян за допомогою мобільних операторів. Проте зараз розглядається механізм притягнення таких осіб до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

Додатково до наступної селекторної наради голови ОДА мають визначити перелік об’єктів, де за потреби можуть облаштовуватись місця обсервації та госпіталі в разі масового інфікування населення на COVID-19.

Нагадаємо: селекторні наради Президента України та Прем’єр-міністра України з головами ОДА та міськими головами на час протидії епідемії коронавірусу будуть проводитись двічі на тиждень. Як заявив Володимир Зеленський, це необхідно задля координації зусиль та найбільш ефективної співпраці заради здоров’я українців.

 

Прочитано: 276 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград