Поиск

Повідомлення

Вівторок, 12 травня 2020 09:43

Бюджет обласного центру недоотримав 17 мільйонів гривень

У міській раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку. 

Про це йдеться на сайті міськради.

На розгляд членів комісії було винесено питання про перерозподіл видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень по управлінню розвитку транспорту та зв’язку на 2020 рік та про виконання бюджету міста за перший квартал поточного року.

Жорсткі карантинні обмеження, відповідно до яких у громадському транспорті дозволено перевозити кількість пасажирів, яка не перевищує кількості місць для сидіння, призвели до збитковості у  діяльності КП “Електротранс”, відзначив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку  міської ради Віктор Житник.

- Управління розвитку транспорту і зв’язку, як головний розпорядник бюджетних коштів, який здійснює фінансування комунального підприємства, пропонує перерозподілити видатки загального фонду у межах загального обсягу бюджетних призначень на травень-червень 2020 року, а саме: зменшити видатки на компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян і перенаправити 10,7 млн грн на утримання електротранспорту та 11,94 млн грн на утримання комунального автотранспорту, - поінформував Віктор Житник.

Відповідне рішення вже погодив виконавчий комітет міської ради, зауважень з боку фінансового управління не надходило, і члени депутатської комісії одноголосно підтримали таку пропозицію.

У той же час, за інформацією начальниці фінансового управління міської ради Любові Бочкової, за перший квартал 2020 року доходи бюджету міста склали 527,5 млн грн. А це означає, що через запровадження карантинних заходів за цей період міський бюджет вже недоотримав 17 мільйонів гривень.

Прочитано: 111 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C