Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 12 січня 2018 11:02

На Кіровоградщині дорожники врятували підлітка, який провалився під кригу

Подія сталася у селі Приютівка Олександрійського району дорожники врятували підлітка, що провалився під кригу.

Про це повідомили у прес-службі САД у Кіровоградській області.

Бригада Олександрійської ДЕД проводила ремонтні роботи на мосту по дорозі Т-12-15 і випадково стала свідком нещасного випадку. За словами дорожників, троє підлітків, орієнтовно 12-14 років гралися на річці. Коли один з них провалився, його товариші вирішили, що то просто жарт і почали бризкатися водою, та через кілька хвилин і зовсім покинули свого товариша.

Роман Пономаренко та Олександр Андріанов, працівники філії, побачивши, що хлопець в біді, дістали з машини мотузку і кинулися на порятунок. На щастя, діяли дорожники злагоджено та швидко, тож за кілька хвилин потерпілий вже був на березі.

Як виявилося пізніше, друзі хлопця пішли за допомогою до знайомих, яким дорожники одразу й передали хлопчика.

Я не знаю, чому хлопці пішли на річку, адже крига була не товще одного сантиметра, та добре, що все так закінчилося, - розповів Роман. – Ми з Сашком з берега закинули хлопчику мотузку і нею витягли його. Діяли швидко, бо злякалися за дитину. Та й не одразу зрозуміли, що взагалі відбувається, адже були зайняті своєю роботою. Сподіваюся, в майбутньому вони будуть більш обачними та обережними.

Та доки рятували хлопчину, у воді кілька разів опинявся і сам Олександр – намагався дістатися до потерпілого, бо у того застрягла нога і не давала вибратися з крижаного полону. Втім, трохи зусиль – і все вдалося.

 

Прочитано: 133 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Cloudy

-6°C

Кіровоград

Cloudy

Humidity: 96%

Wind: 24.14 km/h

  • 19 Dec 2018

    Cloudy -5°C -7°C

  • 20 Dec 2018

    Cloudy -3°C -5°C