Поиск

Повідомлення

Понеділок, 11 лютого 2019 12:32

В обласному центрі на очільника осередку партії склали адмінпротокол за розміщення агітації

На очільника «Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Миколу Чернявського склали адміністративний протокол за розміщення банера із зображенням кандидата у  президенти Валентина Наливайченка.

Як йдеться на сайті "ОПОРИ", про це зазначив очільник спеціалізованої інспекції обласного центру Андрій Максюта під час наради з керівниками місцевих осередків політичних партій з питань дотримання положень виборчого законодавства.

«Адмінпротокол склали за незаконне розміщення на трьох поверхах рекламно-агітаційного банеру одного з кандидатів у Президенти на будівлі по вулиці Гоголя», – підкреслив Андрій Максюта.

 

Під час наради посадовці міськради наголоси на законності розміщення палаток, вихідних даних на білбордах та друкованих агітаційних матеріалів.

«11 січня представники ОПОРИ зафіксували встановлення банера з портретом Валентина Наливайченка без вихідних даних, хоча ЦВК зареєструвала кандидатом у Президенти Наливайченка 8 січня 2018 року. 15 січня на банері доклеїли замовника, тираж, відповідального за друк. Згідно з відповіді ЦВК на запит ОПОРИ,  Валентин Наливайченко зареєстрував виборчий фонд 21 січня 2019 року, тобто цей банер ймовірно виготовлен ий не з виборчого фонду», – зазначила  координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами  в Кіровоградській області Зоя Лебідь.

На нараді повідомили, що на виборах Президента України нинішнього року перенесуть низку дільниці, або змінять їхню назву.

«Близько 50 % дільниць змінять назву, кілька – адресу. Наприклад, на фабриці шпагатно-вірьовочних виробів та в кібернетико-технічного коледжі вже не буде дільниць», – зазначила начальник управління апарату міської ради Людмила Масло в коментарі ОПОРІ.

Нагадаємо, відповідно до ч. 1 ст. 57 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією.

У частині 2 статті 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення йдеться: «Розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Прочитано: 116 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C