Поиск

Повідомлення

Середа, 03 липня 2019 12:40

На Кіровоградщині білборд з екс-президентом Порошенком облили зеленкою

На Кіровоградщині білборд «Європейської Солідарності» зіпсували зеленкою.

2 липня спостерігачі ОПОРИ зафіксували пошкоджений білборд політичної партії «Європейська Солідарність».

Так на виїзді з смт Добровеличківка (виборчий округ №100, центр – місто Бобринець) білборд із написом «Захистимо європейське майбутнє України. Європейська солідарність» та фото Петра Порошенка заляпали, ймовірно, зеленкою.

Як повідомила речниця Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко, в Добровеличківському районі повідомлень про пошкодження білбордів не надходило.

 «Правоохоронці виїхали на місце і зафіксували факт пошкодження білборда», – зазначила Віталія Бевзенко.

Дізнатися чи відомо про пошкодження зовнішньої реклами в Кіровоградській обласній партії «Європейська Солідарність» не вдалося. Очільник обласного осередку Костянтин Яриніч балотується в окрузі № 99 (центр – місто Кропивницький) як самовисуванець. Тому коментувати цю ситуацію не став. Номер телефона заступник голова партії в Кіровоградській області Юрій Гугленко перебуває поза зоною доступу.

«Такі випадки свідчать про порушення принципу вільної та конкурентної боротьби. Пошкодження білборда політичної партії має ознаки хуліганства, що несе за собою кримінальну відповідальність (ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення або ст. 296 Кримінального кодексу України)», – наголосила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Прочитано: 223 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C