Поиск

Повідомлення

Вівторок, 30 липня 2019 10:08

У двох мешканців Кіровоградщини підозрюють лептоспіроз

Лікарі підозрюють захворювання на лептоспіроз у 26-річного мешканця Гайворонського району та 33-річного жителя Благовіщенського району. 

Про це повідомили у ДУ "Кіровоградський обласний лабораторний центр".

Обидва хворих в стані середньої важкості перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні одного із закладів охорони здоров’я області. 

Фахівцями ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться епідеміологічне розслідування цих випадків та вже з’ясовано, що обидва чоловіки періодично купалися, ловили рибу та раків у ставку с.Таужне Гайворонського району. Вивчаєються також інші можливі шляхі інфікування хворих. Обидва постраждалих мають собак, власні  домашні господарства (качки, кролі та кури), що не виключає заселеність садиб мишовидними гризунами, які переносять цю інфекцію.

До завершення розслідування цих випадків та проведення лабораторних досліджень, голові Таужненської сільської ради рекомендовано тимчасово заборонити купання у місцевому ставку та організувати проведення дератизаційних заходів, направлених на знищення та зменшення чисельності мишовидних гризунів.   

Прочитано: 126 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C