Поиск

Повідомлення

Вівторок, 14 січня 2020 10:10

На Кіровоградщині затримали іноземця, який 34 рази порушив ПДР

На Кіровоградщині поліцейські, з метою видворення за межі країни, затримали іноземця, який злісно порушував ПДР.

Про це повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

За даними поліції, 25-річний громадянин іншої держави 34 рази притягувався до адміністративної відповідальності, з них 7 - за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Раніше іноземець прибув до Кіровоградщини для вступу на навчання до одного з закладів вищої освіти обласного центру, у зв’язку з чим отримав посвідку на тимчасове перебування на території України.

Втім, через два роки навчання студента відрахували. Після цього його посвідку про перебування на території України було скасовано.

Іноземець повинен був якнайшвидше залишити державу, однак цього не зробив. Крім того, продовжував постійно порушувати законодавство.

13 січня цього року працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції області, спільно з управлінням патрульної поліції області, управлінням Служби безпеки в області та управлінням Державної міграційної служби в області, 25-річний іноземець був затриманий та поміщений до Державної установи «Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України».

Громадянин перебуватиме в установі до вирішення питання про його примусове видворення до країни походження.

іноземець

Прочитано: 89 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C