Поиск

Вівторок, 14 квітня 2020 15:19

В обласному центрі оштрафували аптеку за завищення цін

Фахівці сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби Кіровоградщини в межах наданих повноважень здійснюють заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням державних регульованих цін на лікарські засоби.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Так, під час планової перевірки суб’єкта господарювання в обласному центрі фахівці виявили завищення роздрібних цін на лікарські засоби за рахунок застосування торговельних надбавок, що перевищують встановлені граничні рівні. Наприклад, при формуванні роздрібної ціни на лікарський засіб «ЛОРАКСОН» застосовано торговельну надбавку у розмірі 23% при граничному рівні 15%. Таким чином, ціна за одиницю лікарського засобу склала 1048,40 грн та відповідно була завищена на 68,20 грн. За виявлені порушення суб’єкта господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності та застосовано адміністративно-господарські санкції у розмірі 6,7 тис. грн.

Довідково. Відповідно до ст. 12 Закону України «Про ціни і ціноутворення» державні регульовані ціни запроваджуються на товари, які справляють визначальний вплив на загальний рівень і динаміку цін, мають істотну соціальну значущість, а також на товари, що виробляються суб’єктами, які займають монопольне (домінуюче) становище на ринку.

 

 

 

Прочитано: 789 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова