Поиск

Вівторок, 05 січня 2021 10:14

В обласному центрі завершують облаштування відділення легеневої терапії

Вчора, 4 січня, міський голова Андрій Райкович проінспектував хід та якість будівельних робіт з облаштування сучасного відділення легеневої терапії у Центральній міській лікарні. 

Як повідомили у пресслужбі міськради, роботи вже на стадії завершення: будівельники готують приміщення під оздоблювальні роботи - фарбування стін та вкладання покриття на підлогу.

Паралельно завершилося проєктування  централізованої кисневої станції. Вона розрахована на подачу кисню від 200 до 300 пацієнтів одномоментно. Всі ці роботи місто виконує власним коштом. Міська рада взяла на себе також низку витрат, пов'язаних із протидією коронавірусу: виплату зарплат та премій медичним працівникам, закупівлю апаратів ШВЛ, засобів захисту та навіть будівництво діагностичного центру. На це з міської скарбниці витратили 54 мільйони гривень. Медичної ж субвенції у повному обсязі не отримали. Тому сьогодні міський голова небезпідставно  розраховує на підтримку держави.

- Зараз нам би хотілося мати більше уваги від Міністерства охорони здоров’я. Я вже не один раз звертався з проханням, якщо не допомогти закупити обладнання, то хоча б повернути місту субвенцію. Держава винна нам, і ці гроші – наш шанс придбати медичне обладнання експертного класу для відділення сучасної легеневої терапії. Воно нам вкрай необхідне, щоб рятувати тяжких хворих на CОVID-19. Бо гіркий досвід наглядно продемонстрував, що не всі типи ШВЛ здатні їх «витягнути», - наголосив Андрій Райкович.

Центральній

міській

лікарні

Прочитано: 714 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова