Поиск

Середа, 15 листопада 2017 16:47

Кузьменко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні (ФОТО)

Предметом зустрічі стало обговорення питання щодо активізації українсько-канадського співробітництва на регіональному рівні.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

"Переконаний, з країною, в якій проживає багато українців, схожі природно-кліматичні умови, та, яка підтримує нашу державу, зможемо знайти більше можливостей для поглиблення соціальних, гуманітарних та економічних зв’язків", - зауважив Сергій Кузьменко.

Очільник ОДА висловив переконання, що сьогоднішнє відкриття «Українсько-Канадського центру» в Центральноукраїнському національному технічному університеті також дасть поштовх до розвитку співпраці держав в академічних, наукових, ділових, культурних і громадських напрямках.

Традиційно під час зустрічі голова облдержадміністрації презентував соціально-економічний потенціал Кіровоградщини, а також акцентував увагу на ключових завданнях впроваджуваних в країні освітньої та медичної реформ, децентралізацію.

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук наголосив на важливості активізації двосторонніх відносин з центром України – Кіровоградщиною. Цьому мають сприяти як запровадження між країнами зони вільної торгівлі, так і окремі канадські програми з підтримки українського бізнесу, що спеціалізується зокрема на виробництві взуття, меблів, інформаційних технологій, кондитерських виробів тощо.

Учасники зустрічі обговорили перспективи співробітництва в аграрному секторі, енергетичній сфері, а також освітній та медичній галузях. 

Прочитано: 534 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова