Поиск

Повідомлення

Вівторок, 03 вересня 2019 12:23

Усі мажоритарники від Кіровоградщини підтримали зняття депутатської недоторканності (ВІДЕО)

Сьогодні, 3 вересня, Верховна Рада України підтримала проект Закону №7203 про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України).

"За" проголосували 373 народних депутати, повідомляє Elisavet.UA з посиланням на офіційний веб-портал Верховної Ради.

Так, законопроєкт №7203 підтримали усі мажоритарники від Кіровоградської області: представники партії "Слуга народу" Олександр Дануца, Ігор Мурдій, Олег Воронько, Юрій Кузбит, а також самовисуванець Олесь Довгий. "За" проголосував і колишній очільник Кіровоградської ОДА, а тепер нардеп за списками "Батьківщини" - Андрій Ніколаєнко. Також за обмеження недоторканності проголосували нардепи-списочники від "Слуги народу" Олег Тарасов та Богдан Торохкотій, які народились у Кіровограді.

Законопроєкт про обмеження депутатської недоторканності був зареєстрований у парламенті попереднього скликання п’ятим президентом Петром Порошенком. Він передбачає виключення зі 80-ї статті Конституції України положення, яке гарантує парламентарям депутатську недоторканність і неможливість бути притягнутими до кримінальної відповідальності без належної згоди Верховної Ради.

Водночас Конституція й надалі гарантує, що народні депутати не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.

Ілюстрація на головній з відео "Радіо Свобода".

Прочитано: 455 разів

Медіа

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C