Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Четвер, 19 вересня 2019 15:48

На Кіровоградщині «Опозиційний блок» закликає колишнє керівництво повернути майно

На Кіровоградщині «Опозиційний блок» закликає колишнє керівництво повернути майно.

Про це повідомили у прес-службі політичної партії.

У зв’язку зі зміною з 17 серпня.2019 року керівництва Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Кіровоградській області, закликаємо колишнього керівника регіональної організації Тесленка Андрія Вікторовича (з 27.05. по 17.08.2019 р.) повернути належні партійній організації документи, в тому числі первинні бухгалтерські документи, печатки і штампи організації, основні засоби та оргтехніку, придбану за рахунок бюджетного фінансування та передані партією на баланс.

Відповідні офіційні листи були направлені на відомі адреси 10 вересня 2019 року, однак від їх отримання Андрій Тесленко ухиляється.

Попереджаємо, що за неправомірні дії щодо документів та майна юридичної особи законодавством передбачено сувору кримінальну відповідальність.

Тож закликаємо бути розсудливими та діяти в межах чинного законодавства України, не ухилятися від отримання офіційної кореспонденції й повернути неправомірно утримувані документи та матеріальні цінності.

Попереджаємо, що у вересні 2019 року Рахунковою Палатою України здійснюється перевірка правомірності витрачання бюджетних коштів за попередні періоди. У разі відсутності документів для перевірки або встановлення фактів незаконних операцій з бюджетними коштами або майном, придбаним за їх рахунок, компетентним органом може бути ініційоване досудове розслідування дій, що мають ознаки злочинів.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 191 Кримінального кодексу України, привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене службовою особою  самостійно, або за попередньою змовою групою осіб, допущене у особливо великих розмірах (більше 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) – карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Відповідно до ст. 357 Кримінального кодексу України, привласнення офіційних документів, штампів чи печаток або заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання особи своїм службовим становищем, а так само їх умисне знищення, пошкодження чи приховування, а також здійснення таких самих дій відносно приватних документів, що знаходяться на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності, вчинене з корисливих мотивів або в інших особистих інтересах, якщо такі дії спричинили порушення роботи підприємства, установи чи організації або вчинені щодо особливо важливих документів, печаток, штампів – караються обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк, - йдеться у повідомленні.

 

Прочитано: 1232 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград