Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Четвер, 05 грудня 2019 13:59

Радник Андрія Балоня та чиновник Херсонської ОДА стануть його заступниками

Вчора, 4 грудня, під час засідання Кабінету міністрів погоджено кандидатури заступників голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня.

Про це пише "Без купюр" з посиланням на телеграм-канал нардепа Олексія Гончаренко. 

Кандидатуру Ігоря Кузьміна погоджено на посаду першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації; Максима Калініна  – на посаду заступника. 

26 листопада Андрій Балонь призначив Ігоря Кузьміна своїм радником. До цього він працював податківцем у Херсоні. До 2016 року, йдеться в декларації про доходи, був заступником начальника ГУ ДФС у Миколаївській області. З 2018 року працює на Херсонщині. До недавнього часу був начальником управління податків і зборів із фізичних осіб ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та Севастополі. Також посадовець входить до правління Миколаївського клубу академічного веслування і, судячи з фото у Фейсбуці, вчився у Києво-Могилянській бізнес-школі.

Максим Калінін, згідно з декларацією, працював начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами  Херсонської ОДА.

Радниками Андрія Балоня на сьогодні призначені колишній перший заступник УМВС області Юрій Дрозд та юристи Ігор Юрій Соболевський і Владислав Фінік.

Прочитано: 1057 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград