Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 23 червня 2017 15:34

На Кіровоградщині працює 34 мовних табори

При 34 загальноосвітніх навчальних закладах області цього року організовано мовні табори, де діти покращували знання англійської, німецької та французької мов.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА, це заклади Благовіщенського, Бобринецького, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Знам'янського, Кіровоградського, Новгородківського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Олександрійського, Онуфріївського, Устинівського районів та міст Знам'янка, Кропивницький, Новоукраїнка, Олександрія і Світловодськ, які відібрано за результатами конкурсу на участь у проекті “Go Camp 2017” у рамках співпраці з громадською організацією “Глобал Офіс”.

Волонтери із Великобританії, Китаю, Індії та Фінляндії прибули до 11 мовних таборів Кіровоградщини. Зокрема, волонтер Клер Діксон Тімінз із Великобританії допомагала опановувати англійську мову дітям у НВК Кіровоградський колегіум та НВК “Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ДНЗ міста Світловодськ, волонтер Калле Вілксман із Фінляндії навчав дітей англійської мови у Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів та НВК “Знам?янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія” міста Знам'янка. У решті мовних таборів працювали вчителі іноземних мов та студенти Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Загалом в області цією формою організованого відпочинку охоплено 2950 дітей. До того ж, у таборах з денним перебуванням на базі навчальних закладів області працювали 496 мовних груп, у яких удосконалювали знання іноземної 10489 дітей, що на одну тисячу більше, ніж у 2016 році.

Прочитано: 306 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C