Поиск

Понеділок, 10 липня 2017 13:41

Кузьменко доручив обстежити всю інженерну електромережу області

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко доручив органам місцевої влади та відповідним службам обстежити інженерні електромережі області.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Про результати роботи щодо ліквідації аварійної ситуації на ЛЕП у Світловодську, внаслідок чого чотири найбільших міста області залишились без водопостачання, під час апаратної наради в ОДА проінформували керівники ВАТ "Кіровоградобленерго", ОКВП "Дніпро-Кіровоград" та Нацполіції в області.

Наголошено, що аварію повністю ліквідовано та відновлено водопостачання міст. Знайдено й злодіїв, які вирізали частини металевої конструкції електровежі. Ними виявились два місцеві жителі, які зізнались у скоєному злочині. На даний час вирішується питання про обрання щодо них міри запобіжного заходу.

Сергій Кузьменко, який минулого тижня провів виїзну нараду в Світловодську на місці падіння електроопори, наголосив, що ліквідація наслідків аварії відбувалась поетапно. - Спочатку частково відновили живлення для забезпечення водопостачання, а вже потім – тривали роботи по відновленню електромереж, - повідомив Сергій Кузьменко – Це непросте технічне завдання, тому хочу подякувати всім енергетикам за якісну організацію роботи і швидку реакцію на проблему.

Аби в подальшому не допустити подібної ситуації голова ОДА доручив органам місцевої влади, Нацполіції та "Обленерго" провести обстеження усієї інженерної електромережі області.

- Просив би зробити з цього випадку висновки. Люди очікують від нас кроків на випередження, а не на ліквідацію проблем, - наголосив Сергій Кузьменко. - Слід вжити максимальних заходів, для того, щоб об’єкти життєзабезпечення Кіровоградщини функціонували в безпечному режимі і щоб подібних випадків більше не виникало.

Прочитано: 435 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова