Поиск

Повідомлення

Середа, 19 липня 2017 15:08

На Кіровоградщині шукають бажаючих служити у поліції

На Кіровоградщині розпочався набір на посади молодшого складу поліції та слідчих.

Про це повідомила начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в області Олена Серебреннікова під час брифінгу, що відбувся сьогодні у відомстві.

«Із 18 липня оголошено конкурс на заміщення 5 вакантних посад слідчих та 29 – молодшого складу поліції, а саме: 10 вакансій на посади поліцейського ізолятора тимчасового тримання, 18 – поліцейського сектору реагування патрульної поліції та 1 – помічника чергового сектору реагування патрульної поліції», - зазначила Олена Вікторівна.

Громадянам, які виявлять бажання взяти участь у конкурсі, потрібно на офіційному сайті Нацполіції України перейти за посиланням у розділі «Проводиться набір до поліції», обрати відповідно регіон – Кіровоградська область та заповнити онлайн-заяву на посаду слідчого до 4 серпня, на посади молодшого складу поліції – до 31 липня.

У ці ж терміни кандидатам необхідно подати визначені вимогами конкурсу документи та заповнені бланки, які протягом години, у разі успішного подання онлайн-анкети, надійдуть на зазначену особою електронну скриньку.

Звертаємо увагу, що при заповненні онлайн-заяви необхідно вказувати адресу, яка належить українським поштовим сервісам (наприклад, gmail.com, ukr.net, meta.ua), оскільки на електронні адреси, що належать сервісам mail.ru, yandex.ru, yandex.ua, інформація про конкурс надходити не буде.

Прийом документів проводиться в обласному центрі за адресою:  вул. Чміленка, 41, працівниками сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в області.

Серед основних вимог до кандидатів – громадянство України, вільне володіння українською мовою, вища освіта (для слідчого – вища юридична освіта), знання Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію» та «Про запобігання корупції». Крім того, на посаду поліцейського сектору реагування патрульної поліції додаткова вимога – наявність посвідчення водія категорії В.

Претенденти на вакантні посади пройдуть наступні етапи відбору: проведення тестування на знання законодавчої бази, а також на загальні здібності і навички; проходження медичного обстеження; складання нормативів (для визначення рівня фізичної підготовленості); психологічне тестування та співбесіду з поліцейською комісією (за умови проходження попередніх етапів).

Заробітна плата для майбутніх поліцейських, які успішно пройдуть первинну професійну підготовку, на посаді слідчого складатиме від 10 тисяч гривень, на посадах молодшого складу поліції – від 6 тисяч гривень.

 

Прочитано: 208 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C