Поиск

Повідомлення

Понеділок, 13 листопада 2017 08:48

На Кіровоградщині освятили храм святої Єлизавети УПЦ КП(ФОТО)

11 листопада відбулось освячення новозбудованого сучасного храму святої Єлизавети Української Православної церкви Київського Патріархату  в с. Паліївка Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області.

Про це йдеться на сайті Маловисківської міськради.

Храм був збудований з ініціативи та завдяки зусиллям  Юрія  Леонідовича та Тетяни Леонідівни Гульдас.

Чин освячення храму та Божественну літургію провів  архієпископ Вишгородський Агапіт, керуючий справами УПЦ КП, у співслужінні архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора та єпископа Кропивницького і Голованівського Марка  та інших православних священників.

По завершенні Божественної літургії були вручені нагороди меценатам. Орденом  святого великомученика Георгія  Переможця був відзначений Юрій Гульдас за заслуги перед українською православною громадою  та будівництво храму в с. Паліївка, а Тетяна Гульдас -  Орденом  святої великомучениці Варвари, яким нагороджуються жінки за визначні особисті заслуги в церковній, благодійницькій,  культурній та інших сферах суспільної діяльності.

На освячені храму були присутні мешканці с.Паліївка, м.Мала  Виска, м.Бобринця та інших населених пунктів області. На церемонії  також був присутній голова обласної ради Олександр Чорноіваненко,  староста села Людмила Шамка та інші офіційні особи.

Ця визначна подія у житті села, як зазначив Юрій Гульдас,  буде сприяти духовному піднесенню с.Паліївка.

Урочисте відкриття храму та широке представництво православного українського духовенства та офіційних осіб  підтвердили значимість такої події,  як освячення нового храму, який має стати основою для об’єднання місцевої громади на добрі спільні справи. 

 

Прочитано: 1629 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C