Поиск

Повідомлення

Понеділок, 20 листопада 2017 09:00

У Новій Празі відкриють дитячий садок і реконструюють школу

У рамках робочої поїздки до Олександрійського району голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко ознайомився з ходом будівельних робіт у Новопразькому навчально-виховному об'єднанні (школа №2).

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Реконструкція закладу проводиться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Загальна вартість будівництва складає більше 13 млн. грн.

Наразі у школі замінено систему опалення, ремонтується дах. До кінця року тут мають замінити підлогу, вікна та двері на енергозберігаючі, утеплити фасад, замінити систему водовідведення та мережу освітлення. Крім цього, в закладі буде виконано перепланування приміщення для розділення школи та дитячого садка, що діятиме на базі НВО. У планах місцевої влади створити у школі дві дошкільні групи на 40 дітей, що вирішить проблему з нестачею місць у двох селищних дитсадках. Всі ці роботи будівельники виконуватимуть не порушуючи навчальний процес.

Стосовно ремонту даху, голова облдержадміністрації зауважив керівнику підрядної будівельної організації, що найближчим часом завітає до школи, щоб перевірити завершення цього етапу будівельних робіт.

 

Прочитано: 270 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C