Поиск

Повідомлення

Вівторок, 28 листопада 2017 16:47

Міська влада і громадськість змусили "Кіровоградгаз" відновити газопостачання котелень

Громадськість і міська влада спільними зусиллями змусили ВАТ «Кіровоградгаз» відновити газопостачання теплових котелень в обласному центрі.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської міськради.

Сьогодні о 13.00 мешканці міста, депутати міської ради, представники засобів масової інформації прийшли до керівника ВАТ «Кіровоградгаз» з вимогою відновити газопостачання котелень в обласному центрі і забезпечити належну подачу тепла до помешкань і соціальних об’єктів в обласному центрі.

Розмова проходила на емоційно підвищених тонах, батьки дітей висловлювали обурення низькою температурою в садочках і школах. Депутат міської ради Олег Краснокутський озвучив усний депутатський запит з вимогою повідомити про час розблокування теплових пунктів в обласному центрі. Люди відмовилися покидати кабінет голови ВАТ «Кіровоградгаз», доки не буде віддана команда подати газ до котелень.

У свою чергу, керівник ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий пообіцяв вирішити питання з теплопостачанням найближчим часом.

Одночасно успішними виявилися перемовини у Києві, які вів міський голова Андрій Райкович. Очільник міста також повідомив, що команда на включення газопостачання вже поступила і відновлення роботи котелень відбудеться найближчим часом.

А о 14.00, за інформацією начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Сергія Коваленка, розпочалося розблокування котелень. Першими відновили газопостачання до теплових пунктів по вулицях Шатила і Академіка Корольова.

Станом на 15.50 із семи зупинених котелень запрацювали п’ять: крім названих, по вулицях Хабаровській, Миру та Робочій. Наразі виконуються роботи з пуску газу на котельню по вулиці Родимцева. Найскладніша ситуація на селищі Новому, де для відновлення газопостачання необхідно проводити земляні роботи.

Міський голова Андрій Райкович телефоном також повідомив, що повертається до обласного центру і всі деталі його перемовин стануть відомими під час апаратної наради завтра, 29 листопада.

 

 

Прочитано: 297 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C