Поиск

Повідомлення

Середа, 13 грудня 2017 08:51

В обласному центрі проведуть повторний конкурс проектів реконструкції пам'ятника Героям Майдану

Вчора, 12 грудня, виконавчий комітет міської ради підтримав проект рішення «Про організацію відкритого конкурсу на кращу пропозицію оновлення громадського простору площі Героїв Майдану з меморіалізацією подій Революції Гідності».

Про це йдеться на сайті міськради.

Це друга спроба провести конкурс проектів пам’ятного знака на честь Героїв Майдану: у першій жоден запропонований варіант не знайшов підтримки у професійного журі та у громадськості обласного центру.

- Ми не єдине місто в Україні, де було створено площу на честь Героїв Майдану, але більшість з них має дещо стандартний характер, не вирізняється самобутністю і місцевою особливістю - зазначив секретар міської ради Андрій Табалов. - Маємо іти шляхом тих міст, де реконструкція таких площ відбувалася комплексно. Це повинен бути єдиний архітектурний ансамбль: пам’ятний знак, площа і прилеглі вулиці. Якщо від попередніх пропозицій архітекторів громадськість міста була не у захваті, тоді необхідно залучити серйозні проектні організації, провести тендер щодо реконструкції цих об’єктів. Одним словом, необхідно використати глобальніший підхід.

У свою чергу, заступник міського голови Олександр Грабенко, який очолює відповідну конкурсну комісію, зазначив, що учасники конкурсу висловили побажання запровадити заохочувальні грошові винагороди, які б дали змогу відшкодувати вартість матеріалів, витрачених на макет та презентацію проекту. Тому у положенні про конкурс крім преміального фонду, який складає 70 тис. грн. (перша премія – 30 тис. грн., друга премія – 20 тис. грн., третя премія – 10 тис. грн.), було визначено ще й заохочувальний фонд у розмірі 10 тис. грн.

Члени виконкому одноголосно підтримали проект рішення, відповідно до якого конкурс буде оголошено 15 грудня. Термін подачі конкурсних проектів завершується о 9 годині 15 березня 2018 року, а оголошення результатів конкурсу заплановано на 15 квітня 2018 року.

Прочитано: 118 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C