Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 29 грудня 2017 13:41

Копи Кіровоградщини під час святкування Нового року посилять охорону порядку

Загалом для забезпечення на Кіровоградщині публічної безпеки і порядку у святкові дні поліція області працюватиме у посиленому режимі. До вжиття відповідних заходів залучатиметься додаткова кількість особового складу із числа працівників обласного главку відомства та територіальних підрозділів.

Про це повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

У ніч із 31 грудня на 1 січня у 14 населених пунктах області заплановано проведення 15 масових заходів. За попередніми даними, участь у них візьмуть близько 4 тисяч громадян. До охорони правопорядку безпосередньо під час святкувань буде задіяно 90 поліцейських.

31 грудня та 1 січня упродовж дня до патрулювання населених пунктів області буде задіяно понад 300 поліцейських та близько півсотні представників громадських формувань.

Безпосередньо в обласному центрі у ці дні за дотриманням публічного порядку слідкуватимуть більше ста працівників поліції.

Поліцейські звертаються до громадян із проханням – під час участі у святкових заходах, у місцях масового відпочинку та перебування людей – ставитися один до одного з повагою і розумінням, не допускати порушень порядку, дотримуватися заходів безпеки та виявляти пильність.

Якщо ви помітили залишені без нагляду речі, підозрілі предмети чи осіб, поведінка яких викликає підозру щодо можливого вчинення ними протиправних дій, негайно інформуйте про це органи поліції за номером «102».

 

Прочитано: 159 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C