Поиск

Повідомлення

Понеділок, 05 березня 2018 15:20

Ми повинні крок за кроком позбавлятися небезпечних маршруток, - Райкович

Підключення маршруток до єдиної диспетчерської мережі буде основною умовою допуску перевізників до участі у конкурсі.

На цьому сьогодні, 5 березня, під час апаратної наради наголосив Андрій Райкович, йдеться на сайті міськради обласного центру.

- Досить із ними гратися, ми повинні крок за кроком позбавлятися особливо небезпечних маршруток: то колеса відпадають, то двері на мотузці тримаються, то бруд такий, що липне кожне сидіння. Люди правильно обурюються, – зауважив міський голова. - Застерігаю управління транспорту: перед конкурсом жорстко попередьте всіх перевізників про включення до єдиної диспетчерської мережі всього транспортного парку.

Також міський голова звернув увагу на недоліки роботи комунального підприємства КП «Електротранс», оскільки останнім часом в мережі інтернет є дуже багато скарг на кількох кондукторів міських автобусів, які часто не дають квитки, або перед тим, як пасажир має вийти, забирають їх собі.

- Хороший хід: три-чотири зупинки, і пасажир вийшов, а у жіночки чотири гривні в кишені, – обурився Андрій Райкович. - Таким працівникам не місце в комунальних структурах. Нам не вистачить і сто мільйонів дотації, щоб втримати це господарство.

 

Прочитано: 86 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Фото тижня

Погода

Partly Cloudy

25°C

Кіровоград

Partly Cloudy

Humidity: 43%

Wind: 17.70 km/h

  • 16 Jul 2018

    Partly Cloudy 29°C 16°C

  • 17 Jul 2018

    Scattered Thunderstorms 28°C 17°C