Поиск

Повідомлення

Понеділок, 05 березня 2018 15:20

Ми повинні крок за кроком позбавлятися небезпечних маршруток, - Райкович

Підключення маршруток до єдиної диспетчерської мережі буде основною умовою допуску перевізників до участі у конкурсі.

На цьому сьогодні, 5 березня, під час апаратної наради наголосив Андрій Райкович, йдеться на сайті міськради обласного центру.

- Досить із ними гратися, ми повинні крок за кроком позбавлятися особливо небезпечних маршруток: то колеса відпадають, то двері на мотузці тримаються, то бруд такий, що липне кожне сидіння. Люди правильно обурюються, – зауважив міський голова. - Застерігаю управління транспорту: перед конкурсом жорстко попередьте всіх перевізників про включення до єдиної диспетчерської мережі всього транспортного парку.

Також міський голова звернув увагу на недоліки роботи комунального підприємства КП «Електротранс», оскільки останнім часом в мережі інтернет є дуже багато скарг на кількох кондукторів міських автобусів, які часто не дають квитки, або перед тим, як пасажир має вийти, забирають їх собі.

- Хороший хід: три-чотири зупинки, і пасажир вийшов, а у жіночки чотири гривні в кишені, – обурився Андрій Райкович. - Таким працівникам не місце в комунальних структурах. Нам не вистачить і сто мільйонів дотації, щоб втримати це господарство.

 

Прочитано: 102 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Фото тижня

Погода

Mostly Cloudy

8°C

Кіровоград

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 11.27 km/h

  • 24 Sep 2018

    Showers 19°C 8°C

  • 25 Sep 2018

    Scattered Showers 13°C 5°C