Поиск

Повідомлення

Середа, 21 березня 2018 13:53

В обласному центрі майбутні медики провели флешмоб "Рiзнокольоровi шкарпетки" (ФОТО)

Сьогодні, 21 березня, студенти Донецького національного медичного університету провели флешмоб "Різнокольорові шкарпетки" на підтримку людей з синдромом Дауна.

Про це йдеться на сторінці навчального закладу у Фейсбук.

У Міжнародний день людей з синдромом Дауна люди по всьому світу одягають або чіпляють до одягу різнокольорові шкарпетки. Таким чином кожен може зрозуміти, що значить щодня бути під пильними поглядами оточуючих.

Про акцію в університеті дізналися через обласну організацію матерів дітей з інвалідністю "Серце матері". Студенти-медики одягли шкарпетки на руки та підготували плакати, щоб продемонструвати свою підтримку людей з цією генетичною аномалією. Учасники акції викладатимуть фото у соцмережі з хештегом #LOTS_OF_SOKS

Рiзнокольоровi шкарпетки

Рiзнокольоровi шкарпетки

Довідково: день проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна вибраний не випадково, це двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми. Вперше цей День став щорічно відзначатися з 2006 року і був заснований на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром.

Прочитано: 205 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Cloudy

-6°C

Кіровоград

Cloudy

Humidity: 96%

Wind: 24.14 km/h

  • 19 Dec 2018

    Cloudy -5°C -7°C

  • 20 Dec 2018

    Cloudy -3°C -5°C