Поиск

Четвер, 22 березня 2018 12:39

На Кіровоградщині новими експонатами поповнився музей ракетних військ (ФОТО)

Новими експонатами поповнилася колекція Музею ракетних військ стратегічного призначення, розташованого в селищі Побузьке Кіровоградської області.

Про це повідомляє "Elisavet.UA" з посиланням на "Zruchno.travel". 

Тепер відвідувачі музею можуть побачити пересувний запасний командний пункт дивізії, а також справжній військовий ешелон з 5 вагонів та маневрового потяга.

Так, на початку 2018-го на території музею було побудовано 132 метри залізничних колій для експонування військового ешелону. Військовий ешелон укомплектований: маневровим тепловозом, двома пасажирськими вагонами для особового складу, вагоном супроводу та ізотермічними транспортними вагонами для транспортування ТПК (транспортер переднього краю).

Крім того, в Музеї ракетних військ стратегічного призначення з’явився ще один новий вражаючий експонат – колона рухомого запасного командного пункту ракетної дивізії. До складу експонованої колони увійшли 7 унікальних військових машин.

Зокрема, дві машини бойового управління (МОБД 15В231), машина бойового управління (МБУ 15В129), дві машини зв’язку для прийому і передачі даних та дві машини-гуртожитки.

"2 машини-гуртожитки МОБД 15Т118 призначені для життєдіяльності та відпочинку особового складу чергових змін при виконанні завдань в польових умовах. Кожна машина розрахована на розміщення 24 осіб (6 купе на 4 чол.) З особистими речами та зброєю", – пояснили в адміністрації музею.

музей ракетних військ

Прочитано: 680 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова