Поиск

Повідомлення

Понеділок, 16 квітня 2018 16:30

Кузьменко наказав навести лад на сміттєзвалищі неподалік Знам'янки

Сергій Кузьменко визначив 20 травня, як крайній термін, до якого на міському сміттєзвалищі неподалік Знам'янки та прилеглій до нього території має бути наведений лад.

Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко у черговий раз порушив питання про необхідність впорядкування сміттєзвалища, що розташоване неподалік Знам'янки

Він зауважив, що навіть узбіччя об'їзної дороги навколо міста засмічені побутовими відходами.

Директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Ковтунов повідомив, що минулого тижня на виконання його доручення було здійснено кілька виїздів на зазначений об’єкт. За їх результатами міською радою міста Знам'янки підготовлено екологічний запит до облдержадміністрації, по якому прийняте позитивне рішення щодо фінансування відповідних заходів. Він запевнив, що необхідні роботи будуть виконані протягом 20 робочих днів, зокрема, проведено обвалування та ущільнення території звалища, а також прибрано усі побутові відходи, що знаходяться за його межами.

Сміттєзвалище біля Знам'янки необхідно впорядкувати до 20 травня – таке завдання від голови облдержадміністрації. Саме до цього часу дорожники області планують ввести в експлуатацію об'їзну дорогу навколо міста.

 

Фото умовне - gazeta.lviv.ua.

Прочитано: 233 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C