Поиск

Повідомлення

Середа, 16 травня 2018 10:15

В обласному центрі визначили міських перевізників

Вчора, 15 травня, у міській раді обласного центру відбувся конкурс з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

Про це йдеться на сайті міськради.

За словами начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександра Вергуна, заявку на участь у конкурсі подали шість підприємств-перевізників, допущено до участі в конкурсі п’ять. За висновками контролюючих органів до участі у конкурсі не допущені ТОВ “Авто-строй 2017” та ПП «Автобаз Кіровоград» на один із заявлених маршрутів.

- ТОВ “Авто-строй 2017” за висновками патрульної поліції не відповідає вимогам статті 34 Закону України “Про автомобільний транспорт”, а саме: з 6 поданих автобусів для обслуговування маршрутів 111А один транспортний засіб не має сертифікату обов’язкового технічного контролю — підтвердження що транспортний засіб технічно справний, - повідомив Олександр Вергун. - Підприємство «Автобаз Кіровоград» подало на участь у конкурсі 6 транспортних засобів, але за висновками сервісного центру, один автобус не мав реєстраційного документу. Його термін дії сплинув 22 квітня, тому допустити його до участі у конкурсі не було законних підстав.

З п’яти допущених підприємств-перевізників дозвіл на обслуговування маршрутів отримали: ПП “Олікс” - маршрути №№ 3, 21, 108; ПП «УкрАвтоІнвест» - маршрути №№ 5, 11, 126, 8; КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.» - маршрути №№ 4, 111, 134; ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс» - маршрут № 18 та ТОВ «Автобаз Кіровоград» - автобусний маршрут № 14. З усіма переможцями конкурсу буде укладено договір терміном на 5 років.

- У порівнянні з конкурсом 2013 року ми додали нові умови для учасників, - зауважив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку. - Це наявність у всіх транспортних засобів пристроїв GPS-навігації з подальшим їх підключенням до загального доступу для пасажирів; зобов’язання перевізників утримувати у належному санітарному стані кінцеві зупинки на своїх маршрутах; протягом двох місяців після наказу організатора конкурсу про запровадження електронного квитка у місті облаштувати свої транспортні засоби відповідними пристроями для сплати проїзду безготівково.

Олександр Вергун зазначив, що цього року на конкурс не було подано жодного нового транспортного засобу. У зв’язку з цим планується у договорі з перевізниками прописати пункт, відповідно до якого керівництво протягом 1-2 років має оновити рухомий склад підприємства.

Прочитано: 231 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C