Поиск

Повідомлення

Середа, 16 травня 2018 17:01

Міжвідомча комісія надала дозвіл на відключення 13 будинків від централізованого опалення

Сьогодні, 16 травня, у міській раді обласного центру відбулось перше у цьому році засідання міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

Про це йдеться на сайті міськради.

Першим питанням порядку денного був розгляд заяв щодо відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення. Таких заяв мешканцями багатоповерхівок було подано 949. Ці заяви вивчатимуть балансоутримувачі будинків, після чого інформація буде передана комісії прийняття рішення на наступному засіданні.

Друге питання стосувалось відключення від централізованого опалення окремих будинків відповідно до Програми оптимізації системи теплопостачання в обласному центрі на 2017-2018 роки. За інформацією теплогенеруючих підприємств, в обласному центрі нараховується 96 багатоквартирних будинків, де мережа теплопостачання дуже зношена. В таких будинках менше 25% квартир залишилось із централізованим опаленням, тому найоптимальнішим рішенням буде їх від’єднання. Із 230-ти таких квартир на сьогодні заяву на відключення подали мешканці 50-ти, а це 13 будинків. Зважаючи на це, міжвідомча комісія вирішила дати дозвіл мешканцям цих квартир, а будинки повністю відключити від централізованого опалення.

 

Нагадаємо: у міськраді стверджують, що власників «автономок» не змушуватимуть повертатись до централізованого опалення.

Прочитано: 259 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Фото тижня

Погода

Cloudy

10°C

Кіровоград

Cloudy

Humidity: 89%

Wind: 17.70 km/h

  • 21 Oct 2018

    Cloudy 17°C 7°C

  • 22 Oct 2018

    Mostly Cloudy 13°C 6°C