Поиск

Повідомлення

Середа, 13 червня 2018 11:57

В обласному центрі визначили «Медичну сестру року» (ФОТО)

Вчора, 12 червня, в обласному центрі вперше відбувся професійний конкурс «Медична сестра року», присвячений  Дню медичного працівника.

Про це повідомили у прес-службі міськради обласного центру.

Свої сили у конкурсі спробували п’ятеро медичних працівників:  Галина Зубарєва із пологового будинку обласного центру, Ірина Сільман із Поліклінічного об'єднання обласного центру, Наталія Сєник – Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги,  Вікторія Соболь - Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 і медичний брат - Родіон Круц, який представляв Центральну міську лікарню Кіровограда.

Головною метою нового професійного  міського конкурсу, який проводиться під патронатом міського голови Андрія Райковича, є підвищення престижу професії медичного працівника, - відзначила заступник міського голови Наталія Дзюба. – У закладах охорони здоров’я міста сьогодні працюють високопрофесійні, кваліфіковані медичні працівники, готові у будь-який момент прийти на допомогу мешканцям міста. Містяни мають знати, що на сторожі їхнього здоров’я стоять грамотні спеціалісти і ми розраховуємо, що наш конкурс і продемонструє кращі якості медичних сестер, а когось із глядачів, вболівальників  і спонукає до отримання медичної освіти.

Конкурс відбувся у три тури. У першому – «Візитівці» учасники представляли  медичний заклад і себе глядачам і поважному журі з використанням відео-презентації. Другий тур мав на меті якомога глибше розкрити професійну майстерність учасників: вони демонстрували отримані теоретичні знання і засвоєні практичні навички.

Третій тур став творчим випробуванням для претендентів. Кожен з них став режисером і актором у програмі «Медик майбутнього». Тут глядачі шаленими оплесками зустрічали майстерні театралізовані сценки,  талановиті вокальні номери і запальну  хореографію.

Всі учасники конкурсу змогли проявити свої найкращі якості і заслуговували на перемогу, але конкурс є конкурс і в ньому є переможці. За рішенням професійного журі першим в історії обласного центру лауреатом конкурсу  «Медична сестра року» стала Наталя Сєник. Другою фінішувала Ірина Сільман,  а «бронза» - в активі  Вікторії Соболь. Разом із дипломами переможниць дівчата отримали і грошову винагороду: дві, півтори і одну тисячу гривень відповідно. 

Медична сестра року

Медична сестра року

Медична сестра року

Медична сестра року

Медична сестра року

Прочитано: 109 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Фото тижня

Погода

Cloudy

10°C

Кіровоград

Cloudy

Humidity: 89%

Wind: 17.70 km/h

  • 21 Oct 2018

    Cloudy 17°C 7°C

  • 22 Oct 2018

    Mostly Cloudy 13°C 6°C