Поиск

Повідомлення

Середа, 13 червня 2018 13:09

Депутат-радикал забудовуватиме територію поблизу готелю «Київ» (ФОТО)

Депутат міської ради обласного центру, голова міського осередку Радикальної Партії Олега Ляшка Рафаел Санасарян виступив замовником нового будівництва яке розпочалось сьогодні зранку поблизу готелю "Київ".

Мова йде про вільну ділянку поруч з магазином "Мурай" яку наразі вже обгороджено, пише "Прозоро".

Згідно будівельного паспорту на території планується провести реконструкцію нежитлового приміщення, яке зараз використовується під магазини, з добудовою нових торгових площ та надбудовою другого поверху.

Повідомлення про початок будівельних робіт Державна архітектурно-будівельна інспекція України внесла до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, ще у листопаді 2017 року.

За даними Публічної кадастрової карти України земельні ділянки, на яких проводитиметься будівництво, знаходяться в оренді вже згаданого депутата Санасаряна та ПП «Балтимор».

Васником ПП "Балтимор" є Віктор Згама, колишній гендиректор ВАТ «Кіровоградський кар’єр» яке зараз знаходиться в стадії ліквідації, та власник ще десятка підприємств. Відомий Згама й бізнес-зв’язками з Олександром Крившенком, місцевим підприємцем який у 2006 році балотувася до Кіровоградської обласної ради, а у 2015-му до Кіровоградської міської ради.

Сам Рафаел Санасарян є співвласником ТОВ «Євротехніка-2007» та ПП «АТ-Консалтинг».

Санасарян

Санасарян

Прочитано: 1047 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C