Поиск

Повідомлення

Вівторок, 07 березня 2017 13:21

На Кіровоградщині відкриють додаткові аптеки для паліативних хворих

Паліативні хворі матимуть змогу отримувати знеболювальні препарати якомога ближче до місця проживання.

Перший заступник очільника області Сергій Коваленко провів нараду з питань забезпечення паліативною допомогою жителів Кіровоградщини (таблетованими препаратами, які відпускаються за рецептами в аптечних закладах), йдеться на сайті ОДА.

У нараді взяв участь народний депутат України Костянтин Яриніч, який ініціював обговорення зазначеного питання.

Сергій Коваленко зауважив, що практично в кожному районі Кіровоградщини є пацієнти, які потребують відповідних препаратів для надання паліативної допомоги. Тому сьогодні є гостра необхідність відкриття в районах області комунальних аптек, які будуть відпускати такі препарати за рецептами.

В обласному центрі наркотичні знеболюючі реалізовують в аптеці та аптечних пунктах комунального підприємства облради "Кіровоградфармація". Саме тут відпускають за рецептами відповідні ліки пацієнтам з області. На сьогодні необхідно створити можливість, щоб хворі могли отримувати паліативну допомогу якомога ближче до місця проживання.

У планах на 2017 рік відкриття в області 3 комунальних аптек – у Бобринці, Олександрії та Долинській. Передбачається, що аптека в Олександрії забезпечуватиме пацієнтів усіх східних районів області, аптеки в Бобринці та Долинській також стануть центрами доступу до відповідних препаратів для пацієнтів найближчих районів.

Наступним населеним пунктом, де буде відкрито таку аптеку, за попередніми прогнозами, має стати Голованівськ. Така аптека забезпечить паліативною допомогою хворих із західних районів Кіровоградщини.

Прочитано: 314 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C