Поиск

Повідомлення

Четвер, 09 серпня 2018 13:37

Місія здійсненна: в обласному центрі розпочали операцію з порятунку катальп (ФОТО)

Сьогодні, 09 серпня, працівники комунального підприємства “Благоустрій” оперативно розпочали комплекс  заходів, направлених на збереженню пошкодженої під час негоди катальпи на площі Героїв Майдану.

Про це повідомили у прес-службі міськради обласного центру.

За інформацією головного інженера КП “Благоустрій” Віктора Івашини, наразі фахівці підприємства здійснюють санітарну обрізку сухих гілок. Оскільки катальпам уже кілька десятків років, у їхніх стовбурах утворились дупла. Тому наступними кроками для покращення санітарного стану дерев стане очищення пустот у деревині від гнилих решток, антисептична обробка та закриття отворів, щоб убезпечити стовбур рослини від потрапляння вологи, яка може стати причиною подальшого руйнування дерева.

- Після обробки дупел залізним або мідним купоросом, ці отвори будуть закриті, щоб туди не потрапляла волога, і надалі ця деревина не руйнувалась, - зазначив Віктор Івашина. - Для катальп, які мають аварійний нахил, будуть облаштовані спеціальні естетичного вигляду  підпорки, щоб такі гілки не пошкодилися від власної ваги і не несли загрози життю і здоров’ю містян.

Головний інженер комунального підприємства запевнив, що підпорки для аварійних гілок будуть встановлені вже до кінця тижня.

рятуй катальпу

рятуй катальпу

Нагадаємо: на головній площі обласного центру негода розчахнула катальпу, а в приватному секторі рятувальники відкачували воду.

рятуй катальпу

рятуй катальпу

Прочитано: 342 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C